Strīdīgs Atsevišķi vilna ljusstake mässing kronor auktion nags Tektoniskais Asiņo
Ljusstakar Mässing - Prylboden auktioner
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, märkta N24, 1700-tal. - Bukowskis
419. Ljusstakar, ett par - Internationell kvalitetsauktion 15 - 18 juni 2021
736. Ljusstakar, ett par - Kvalitetsauktion 18 augusti 2020
Se produkter som liknar EN LJUSSTAKE I MÄSSING FÖR 3 .. på Tradera (518721456)
Se produkter som liknar LJUSSTAKE mässing och Onyx, 1.. på Tradera (520284486)
leta retro | Modern inredning med gamla prylar | Sida 150
Ljusstakar, 3 st, mässing och glas, höjd: 12-14. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
LJUSSTAKE, mässing, 1900-talets mitt. - Bukowskis
Björnssons Auktionskammare
Ljusstake, mässing. Liljan, Ystad Metall. H. 12,5 cm. - Auktionshuset i Örebro AB
Här är snyggaste mässingsprylarna att fynda just nu! – Retromania
Ljusstake, mässing | Barnebys
Björnssons Auktionskammare
Ljusstakar, 1 par, mässing. 1800-tal. H. 22 cm. - Auktionshuset i Örebro AB
Philips, mässing, 1950-tal, längd: 47, i originalkartong. Såldes för 1.100 kr på auktionen den 17 november 2014 | Ljusstakar, Auktion, Mässing
Vara 280109 - Kaplans Auktioner
Tradera - Ute efter ett par ljusstakar? Nu hittar du det här fina paret ute till auktion, utropspris endast 40 kr. Till auktionen: tradera.info/3cRJbRN Alla ljusstakar hittar du här: tradera.info/ljusstakar | Facebook
Ljusstake, mässing | Barnebys
Ljusstake, mässing, Lars August Holmström Sverige. Höjd: 10 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Ljusstake | Barnebys
87. Ljusstake - Kvalitetsauktion 26 januari 2021
Retromania | Här är snyggaste mässingsprylarna att fynda just nu! - Retromania