Home

Strīdīgs Atsevišķi vilna ljusstake mässing kronor auktion nags Tektoniskais Asiņo

Ljusstakar Mässing - Prylboden auktioner

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, märkta N24, 1700-tal. - Bukowskis

419. Ljusstakar, ett par - Internationell kvalitetsauktion 15 - 18 juni 2021

736. Ljusstakar, ett par - Kvalitetsauktion 18 augusti 2020

Se produkter som liknar EN LJUSSTAKE I MÄSSING FÖR 3 .. på Tradera  (518721456)

Se produkter som liknar LJUSSTAKE mässing och Onyx, 1.. på Tradera  (520284486)

leta retro | Modern inredning med gamla prylar | Sida 150

Ljusstakar, 3 st, mässing och glas, höjd: 12-14. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

LJUSSTAKE, mässing, 1900-talets mitt. - Bukowskis

Björnssons Auktionskammare
Björnssons Auktionskammare

Ljusstake, mässing. Liljan, Ystad Metall. H. 12,5 cm. - Auktionshuset i  Örebro AB

Här är snyggaste mässingsprylarna att fynda just nu! – Retromania

Ljusstake, mässing | Barnebys
Ljusstake, mässing | Barnebys

Björnssons Auktionskammare
Björnssons Auktionskammare

Ljusstakar, 1 par, mässing. 1800-tal. H. 22 cm. - Auktionshuset i Örebro AB

Philips, mässing, 1950-tal, längd: 47, i originalkartong. Såldes för 1.100  kr på auktionen den 17 november 2014 | Ljusstakar, Auktion, Mässing

Vara 280109 - Kaplans Auktioner

Tradera - Ute efter ett par ljusstakar? Nu hittar du det här fina paret ute  till auktion, utropspris endast 40 kr. Till auktionen: tradera.info/3cRJbRN  Alla ljusstakar hittar du här: tradera.info/ljusstakar | Facebook

Ljusstake, mässing | Barnebys
Ljusstake, mässing | Barnebys

Ljusstake, mässing, Lars August Holmström Sverige. Höjd: 10 cm. Metropol -  Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Ljusstake | Barnebys
Ljusstake | Barnebys

87. Ljusstake - Kvalitetsauktion 26 januari 2021

Retromania | Här är snyggaste mässingsprylarna att fynda just nu! -  Retromania

LJUSSTAKE, 1700-tal. - Bukowskis

Auktion | Ljusstake barock 1700-tal mässing | Stockholms Auktionsverk  Online | 609362

Björnssons Auktionskammare
Björnssons Auktionskammare